IBS uluslararası sigortacılık deneyimini, müşterileriniz ve sizin için müşteri bağlılığını arttıracak avantajlı programlar yaratmak için kullanıyor.

İhtiyacınıza özel sigorta ürünlerinin tasarlanması, müşterileriniz için katma değer yaratacak kampanyaların planlanması, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın en uygun koşullar ile sigorta satın alabilecekleri interactive satış kanallarının oluşturulması için çözümler üretiyoruz.

Şirketiniz için oluşturulan özel programlar sayesinde, risklerinizi en doğru seçenekler ve avantajlı fiyatlar ile teminat altına alıyoruz.

Sizlere aşağıdaki sigorta ürünleri dışında ihtiyacınıza uygun tailor-made ürünler de tasarlıyoruz;

• Ferdi Kaza Sigortaları

• Sağlık, Acil Sağlık, Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları,

• Seyahat Sigortaları,

• İşsizlik ve Fatura Koruma Sigortaları

• Konut ve Eşya Sigortaları,

• Kasko, Trafik Sigortaları

• Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları

• Genişletilmiş garanti, Cep telefonu ve Akıllı Cihaz Koruma Sigortaları

Siz de IBS’in uluslararası sigortacılık deneyiminden faydalanmak, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın memnuniyetini arttırmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

NEDEN IBS ?

Müşteri Odaklı Hizmet
Kesintisiz müşteri hizmetleri başarımızın temelidir. Sahip olduğunuz IBS sigorta poliçesi ile ilgili risklerde size 7/24 hizmet veren özel bir ekip, sigorta programının tasarımı, tekliflerin alınması, sigorta seçenekleri ile ilgili karşılaştırmalı sunumların hazırlanması, poliçeleştirme ve hasar organizasyonu gibi sigorta sürecinin her aşamasında sizi destekleyecektir.
Deneyimli Profesyoneller
Deneyimli uzman ekibimiz, sahip olduğunuz tüm riskleri değerlendirerek işletmenizin tüm alanları için size özel ve yenilikçi sigorta ve risk yönetimi çözümleri sunmaktadır. Sigorta ve reasürans konularındaki derinlemesine bilgi birikimimizi, müşterilerimizin gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanmış kapsamlı sigorta teminatları ve rekabetçi prim maliyetleri ile sunabilmek için lokal ve uluslararası sigorta pazarlarına erişiyoruz.
Rekabetçi Teklifler
Şirketinizin değişen ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış kapsamlı sigorta programlarını en uygun sigorta prim maliyeti seçenekleri ile sunuyoruz. Deneyimli uzman ekibimiz, işletmeninizin risk analizlerini yaparak lokal ve uluslararası pazarlarda risk kapsamına en uygun maliyet seçeneklerini sizin için araştırır.
Uzun Dönemli İlişki
IBS’de başarımızın anahtarı müşterilerimizle kurduğumuz uzun dönemli ve güvenilir ilişkilerdir. Size özel birebir ya da yerinde hizmet veren deneyimli uzman ekibimiz bu ilişkiyi sadakate dönüştürmek için çalışır.
Kapsamlı Hasar Danışmanlığı
Deneyimli uzman ekibimiz, tam olarak müşterilerimizin başarısına bağlıdır ve kısa vadeli iş hedeflerine ulaşmaktan ziyade uzun vadeli sürdürülebilir bir başarı için tüm risklerinizde ve hasar sürecinizde en iyi hizmeti sağlamaya kendini adamıştır.
Global Sigorta Piyasalarına Erişim
IBS müşterilerine; son derece geniş UIB global hizmet ağına ek olarak UNIBA ve EURIBRON network üyelikleri ile tüm dünyada 120’den fazla ülkede sigorta ve reasürans alanında risk analizi ve danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz.

İLETİŞİM

Gülsev Duran

Affinity Programları Başkan Yardımcısı
E: Gulsev.Duran@ibsbroker.com
T: +90-212-272 45 72 (151)